Знайти на сайті: параметри пошуку

Друк на тканині

Є декілька методів отримання зображення на тканині. Кожний з цих методів має свої переваги та недоліки. Вибір того чи іншого методу друку на тканині визначається вихідними умовами. А саме - коштами передбаченими для отримання готової продукції, тиражем замовлення, зображенням яке потрібно надрукувати, тип тканини на яку необхідно нанести це зображення та ще рядом факторів, які в кінцевому результаті впливатимуть на ціну готового виробу. Відповідно до цих умов наш менеджер підбирає метод друку на тканині та може повідомити вартість індивідуального замовлення.

Термо-сублімаційний друк на тканині.

Для друку на тканині на підприємстві «ЛАКОР» зазвичай використовується метод термо-сублімаційного друку. Такий метод друку дозволяє наносити текст та повноколірне зображення на тканини, які містять 50 та більше відсотків синтетичних волокон. При потребі термо-сублімаційний друк на тканині дозволяє виготовляти речі в одиничному екземплярі. Готове зображення надзвичайно стійке та має яскраві, насичені кольори. Тканину із зображенням, виготовленим термо-сублімаційного друку можна прати, прасувати, а також застосовувати відбілюючі засоби, не боячись за втрату якості зображення. Спортивна форма, яка постійно піддається інтенсивному забрудненню та пранню виготовляється саме термо-сублімаційним методом друку на тканині.

Промо-одяг - це яскравий, незвичайний і функціональний костюм, призначений для проведення конкретної промо-акціі. Виробництво промо-одягу, як самостійний напрямок з'явився відносно недавно. До цього в основному використовувалися готові вироби, які легко брендувались і мали низьку вартість. Але в умовах жорсткої конкуренції виникло таке явище, яке модельєри назвали ПромоМода. Це означає, що на сьогоднішній день корпоративний одяг став дизайнерським, цікавішим, яскравішим та більш стильним.

Нанесення власної символіки на промо-одяг здійснюється різними методами. Це може бути ексклюзивна вишивка, високоякісний сублімаційний друк. Також у своїй роботі ми використовуємо технологію текстильних плівок та технологію «шеврон». Наші технологічні можливості та багаторічний досвід діяльності у цій галузі дозволяють нам оперативно та якісно виготовляти різноманітні вироби. Це можуть бути куртки, фартухи, хустки, бандани, краватки, шалики, блузки, спіднички, різні сумки та багато-багато іншого.

Підприємство «ЛАКОР» пропонує цікаві та сучасні рішення для виготовлення промо-одягу, які зможуть підкреслити прогресивні погляди Вашої Компанії. Ми виготовляємо на замовлення одяг і аксесуари з використанням Ваших фірмових кольорів, логотипів та товарних знаків.

← Назад