Пошиття фартухів

Фартух - це дуже практична і багатофункціональна річ, що протягом довгого часу не застаріває і залишається незамінним у багатьох сферах життя.
Одним з напрямків діяльності компанії "Лакор" є пошиття фартухів з логотипом.

Фартухи з логотипом використовуються для персоналу кафе і ресторанів, на виробництві та під час проведення промо-акцій. Фірмовий фартух буде приємним подарунком на корпоративному вечорі чи призом в якому-небудь конкурсі, оскільки фартушки завжди будуть в нагоді в повсякденному житті, в домашньому господарстві будь-якого будинку.

Пошиття фартухів на замовлення вигідно відрізняється від покупки готових виробів тим, що надає можливість виконання з урахуванням всіх побажань по фасону, кольору та типу тканини. Індивідуальне замовлення дозволяє вибрати з багатьох варіантів той, що відповідатиме Вашим потребам: фартух жіночий або чоловічий, з дешевшої або більше дорогої тканини, з кишенями або без, із зав'язками чи на пряжці, квадратної форми або закругленої тощо.

Пропонуємо Вашій увазі моделі, що користуються найбільшим попитом та є найпрактичнішим та найбільш оптимальним варіантом по ціні:

Фартух односторонній

Фартух односторонній - практичний, універсальний фартух, який дуже часто використовується на підприємствах, що мають відношення до харчової промисловості;

Методи нанесення зображення:

  • термоперенос;
  • машинна вишивка.

виготовлення фартухів з логотипом виготовлення фартухів з логотипом пошиття рекламних фартухів

Фартух на пояс

Фартух на пояс - такий фартух частіше використовується для барменів та офіціантів, як правило, шиється з довгим поясом, який обхоплюється навколо талії і зав'язується спереду, а також доповнюється накладними кишенями, розділеними на кілька осередків різної ширини;

Методи нанесення зображення:

  • термоперенос;
  • машинна вишивка.

виготовлення фартуха на пояс виготовлення фартухів з логотипом

Фартух для продавця

Фартух для продавця - як правило, шиється з широкими бретелями, може бути двоколірним, а також подвійним (тобто закривати груди і спину), доповненим різноманітною обробкою;

Метод нанесення зображення:

  • повноколірний сублімаційний друк.

пошиття фартуха для продавця з друком зображення пошиття фартуха для продавця з друком зображення пошиття фартуха для продавця з друком зображення пошиття фартуха для продавця з друком зображення

Роботи компанії "Лакор" по пошиттю та друку на фартухах.

Перед пошиттям партії, відшиваємо зразок для погодження з Вами.

Фартух індівідуальний - виконується за індивідуальним ескізом, будь-якого розміру та додатковими елементами.

Незалежно від виду, фартухи повинні бути виготовлені з міцної тканини, яка б витримла регулярне прання та не втратила своєї яскравості та зовнішнього вигляду, і прослужила не менше року.

Як правило, для пошиття фартухів ми використовуємо Габардин. Тканина Габардин - це тонка, легка, непрозора поліестерова тканина помірної щільності з матовою поверхнею. Відмінною особливістю тканини Габардин полягає в її здатності добре зберігати колір, окрім того, Габардин - зносостійка тканина та невибаглива в чищенні. Габардин прекрасно тримає форму в готових виробах та має широку гамму кольорів.

Завітайте в розділ "Фартушки" у нашому інтернет-магазині.

Коментарі (1)
Nikka # 7 вересня 2015 в 00:07 +1
Логотип, напечатанный на фартуке - очень хорошая реклама для развития и продвижения собственного бизнеса. Такой логотип и внимание привлекает, и запоминается. Обязательно надо будет заказать.

← Назад