Куртка "весна-осінь"

29 квітня 2014 -
article265.jpg

ПРОМО-ОДЯГ. Пошиття промо - одягу у Львові.

Промо-одяг - це яскравий, незвичайний і функціональний костюм, призначений для проведення конкретної промо-акціі. Виробництво промо-одягу, як самостійний напрямок з'явився відносно недавно. До цього в основному використовувалися готові вироби, які легко брендувались і мали низьку вартість. Але в умовах жорсткої конкуренції виникло таке явище, яке модельєри назвали ПромоМода. Це означає, що на сьогоднішній день корпоративний одяг став дизайнерським, цікавішим, яскравішим та більш стильним.

 Нанесення власної символіки на промо-одяг здійснюється різними методами. Це може бути ексклюзивна вишивка, високоякісний сублімаційний друк. Також у своїй роботі ми використовуємо технологію текстильних плівок та технологію «шеврон». Наші технологічні можливості та багаторічний досвід діяльності у цій галузі дозволяють нам оперативно та якісно виготовляти різноманітні вироби. Це можуть бути куртки, фартухи, хустки, бандани, краватки, шалики, блузки, спіднички, різні сумки та багато-багато іншого.

Підприємство «ЛАКОР» пропонує цікаві та сучасні рішення для виготовлення промо-одягу, які зможуть підкреслити прогресивні погляди Вашої Компанії. Ми виготовляємо на замовлення одяг і аксесуари з використанням Ваших фірмових кольорів, логотипів та товарних знаків.

Переглянути ФОТО наших робіт

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад