Виготовлення хустин

article81.jpg

Виготовлення бандан та хустин

Бандана та хустина — модний аксесуар одягу у вигляді хустини. Її часто використовують як головний убір, що зав'язується вузлом позаду голови. Ще бандану часто можна побачити на пляжі. Жінки носять її на талії поверх бікіні, пов'язують навколо зап'ястка, або просто заправляють у джинси. Раніше бандана мала лише практичне значення та використовувалась для захисту голови від палючого сонця, пилу чи куряви. Сьогодні носіння бандани набуло додаткового значення — це бажання виділитись серед інших та виразити свою неординарність. Бандана — це атрибут і символіка різноманітних музичних груп, спортивних команд, елемент корпоративного одягу та національної символіки. Пошиття бандани не займає багато часу, а у виборі оригінального зображення Вам допоможуть дизайнери компанії «Лакор».

Підприємство «ЛАКОР» пропонує виготовлення бандан та хустин за індивідуальним замовленням. Технологія друку на тканині дозволяє нам наносити будь-яке повноколірне зображення, різноманітні написи, лозунги, заклики, логотипи, портрети тощо.

приклади друку на банданах від компанії «Лакор»

виготовленння бандан пошиття бандан друк бандан бандани з логотипом
Інші роботи компанії Лакор по виготовлення бандан
Коментарі (3)
Гріша # 4 грудня 2014 в 22:40 0
А скільки коштує замовити одну з своїм малюнком?
Тетяна # 13 грудня 2017 в 10:40 0
Добрий день! Чи можна замовити хустини з своіми малюнками? Скільки штук мінімальний тираж, яка вартість однієї?Прошу дати відповідь на мою ел.адресу t_balbus@ukr.net
Сергій # 29 березня 2018 в 18:17 0
Хочу замовити бандани жовто блакитні під прапор України 0685022242

← Назад