Баскетбол

16 квітня 2014 -
article257.jpg

Баскетбол — гра, що прийшла до нас із Заходу. Але це не стало перешкодою стати їй одною з популярних видів ігор в нашій країні. Для того щоб добитися високих результатів, одним із факторів впливу є зручне та якісне спортивне екіпірування.

Компанії «Лакор» пропонує виготовлення баскетбольної форми, яка відрізняється не лише високою якістю, але й стильним оформленням. Вона виготовляється з легких тканин кращої якості, що дозволяє займатися спортом без зайвого дискомфорту. Наділена форма відмінними зносостійкими характеристиками. Сучасна технологія сублімаційного друку на тканині з напівсинтетичних тканин дозволяє отримувати надзвичайно стійке та насичене зображення. Такий одяг можна прати, прасувати та вибілювати, не боячись про втрату якості зображення.

Компанії «Лакор» може запропонувати як готові макети для виготовлення баскетбольної форми, які можна коригувати по кольорах, додавати необхідні логотипи та символіку, нумерацію та прізвища, так і розробити індивідуальний дизайн з врахуванням Ваших побажань. Для виготовлення баскетбольної форми приймаємо готові макети.

З деякими прикладами наших робіт можна ознайомитись в офісному приміщенні, а також в галереї зображень.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад