Волейбол

16 квітня 2014 -
article256.jpg

Волейбол — це командний комбінаційний вид спорту. У кожного гравця є своя спеціальна зона на ігровій площі, але, не зважаючи на це, волейбол являється дуже динамічним видом спорту. Для досягнення високих показників в цьому виді спорту, одним із факторів є необхідність грати в якісній і комфортній спортивній формі, яка не буде сковувати рух дій і не буде створювати дискомфорт під час гри.

Компанії «Лакор» пропонує виготовлення волейбольної форми, яка складається з 100% поліестеру. Це - синтетична тканина , яка наділена відмінними зносостійкими характеристиками. Підприємство використовує сучасну технологію сублімаційного друку для отримання надзвичайно стійких та насичених зображень. Волейбольну форму можна прати та прасувати, не боячись про втрату якості та насичення кольорів зображення.

Компанії «Лакор» може запропонувати як готові макети для виготовлення волейбольної форми, які можна коригувати по кольорах, додавати необхідні логотипи та символіку, нумерацію та прізвища, так і розробити індивідуальний дизайн з врахуванням Ваших побажань. Для виготовлення волейбольної форми приймаємо готові макети.

З деякими прикладами наших робіт можна ознайомитись в офісному приміщенні, а також в галереї зображень.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад