Знайти на сайті: параметри пошуку

Formenta Original

шарнірне кріплення стояка флагштока кріплення стояка флагштока флагштоки Formenta Original

Formenta Original - це базова модель та бюджетний варіант флагштока, який користується дуже великим попитом. Стояк флагштока виготовлений із скловолокна. Завдяки легкості матеріалу та зручному шарнірному механізму кріплення стояка, флагшток легко підняти та відрегулювати його вертикальне положення.

Однією з ключових переваг цієї моделі є зручність заміни полотнища прапора. Щоб поміняти прапор не потрібно кожного разу опускати флагштокна землю. Полотнище прапора кріпиться до закільцьованої поліестерової мотузки, за допомогою якої його легко підняти та опустити вниз. Гнучкість матеріалу, з якого виготовлений флагшток, знімає надмірні вітрові навантаження на прапор, цим самим збільшуючи термін його експлуатації.

Висота флагштоків, які пропонує наше підприємство, становить 6, 8, 9 та 12 метрів. При потребі Ви можете замовити іншу довжину флагштока. Базовий колір - білий. Щоб Ваш прапор виглядав естетично, важливо зберігати пропорцію між розміром прапора та висотою флагштока. Для горизонтального прапора сторона, яка прилягає до флагштока, повинна складати 1/6 - 1/7 його висоти. Для вертикального прапора ця пропорція може складати 1/2 - 1/3 від висоти флагштока.

Підприємство "ЛАКОР" є офіційним представником шведської компанії Formenta в Україні!

сертифікатами якості ISO 9001 сертифікатами якості ISO 14001 гарантія на флагшток 10 років екологічно чистий флагшток

Інструкція з монтажу флагштоків Formenta Original 6-12 м.

Анкета дилера
(форма для заповнення у форматі pdf)
 

гаряча лінія гаряча лінія
+38(067)674-73-80

Флагштоки Formenta Original 12м Флагштоки Formenta Original 12м Флагштоки Formenta Original 10м Флагштоки Formenta Original 9м
Інші приклади флагштоків Formenta Original
Коментарі (2)
Тарас # 24 березня 2014 в 16:00 +4

Класний подарунок для школи від випускного класу, спробую підбити клас

0 # 25 березня 2014 в 11:33 +1
Для рекламних агентств індивідуальні умови співпраці.
Формуємо дилерську мережу по Україні.
Запрошуємо Всіх охочих до взаємовигідної співпраці

← Назад