Знайти на сайті: параметри пошуку

Formenta Roto-Top

флагшток Formenta Roto-Top флагштоки Formenta Roto-Top алюмінієва поперечина що дозволяє підтримувати полотнище прапора

Особливістю моделі флагштока Formenta Roto-Top є те, що вона дозволяє підтримувати полотнище прапора у розгорнутому вигляді навіть у безвітряну погоду. Це забезпечується алюмінієвою поперечиною, яка міститься на верхів'ї флагштока та підтримує полотнище прапора розгорнутим. Завдяки вмонтованому підшипнику ця поперечина обертається навколо своєї осі, спрямовуючи полотнище прапора за напрямком вітру. Це є ще однією перевагою моделі Formenta Roto-Top. Така конструкція флагштока забезпечує довговічність експлуатації прапора. При сильних поривах вітру кінчики полотнища прапора починають рватись. Обертання його за вітром знімає надмірні навантаження, на порядок підвищуючи термін використання полотнища прапора.

Важливо знати, що для цієї моделі флагштока прапор повинен бути вертикального пошиву, а також мати спеціальний рукав для кріплення поперечини. Максимальна ширина прапора складає 1500 мм. Якщо у Вас вже встановлено флагшток Formenta (наприклад, модель Original) і Ви хочете перейти на модель Roto-Top, немає необхідності купляти новий флагшток. Поперечина Roto-Top легко доставляється до існуючого флагштока з верхнім діаметром стояка 65 мм.

Висота флагштоків, які пропонує наше підприємство, становить 6, 8, 9 та 12 метрів. При потребі Ви можете замовити іншу довжину флагштока. Базовий колір - білий. Щоб Ваш прапор виглядав естетично, важливо зберігати пропорцію між розміром прапора та висотою флагштока. Для горизонтального прапора сторона, яка прилягає до флагштока, повинна складати 1/6 - 1/7 його висоти. Для вертикального прапора ця пропорція може складати 1/2 - 1/3 від висоти флагштока.

Підприємство "ЛАКОР" є офіційним представником шведської компанії Formenta в Україні!

сертифікатами якості ISO 9001 сертифікатами якості ISO 14001 гарантія на флагшток 10 років екологічно чистий флагшток

Інструкція з монтажу флагштоків Formenta 6-12 м.

Інструкція з монтажу флагштоків Formenta Roto-Top

Анкета дилера
(форма для заповнення у форматі pdf)
 

гаряча лінія гаряча лінія
+38(067)674-73-80

Флагштоки Formenta Roto-Top 9м Флагштоки Formenta Roto-Top 9м Флагштоки Formenta Roto-Top 6м Флагштоки Formenta Roto-Top 8м
Інші приклади флагштоків Formenta Roto-Top
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад