Знайти на сайті: параметри пошуку

Види флагштоків

16 липня 2014 -

Під флагштоком ми та, й зрештою, у всьому світі розуміємо спеціальний тримач для прапора конусноподібної форми зі скловолокна в комплекті зі спеціальною фурнітурою та механізмами спуску та підйому прапора.

Це в жодному разі не металева труба, закопана чи забетонована у землю, пофарбована пензликом, валиком, чи з пуліверизатора, дорогою фарбою чи дешевою, навіть якщо ця труба з нержавійки, навіть якщо до цієї труби акуратно приварені коліщатка з нержавійки, прикріплений металевий оцикований трос. Дорогі друзі, як не крути, а труба - це труба.

Вивішувати прапор держави, організації чи підприємства, що повинно викликати, як мінімум, гордість, на найдешевше, найпримітивніше, що придумало людство - трубу, швейлер, тавру, двотавру, кутник - це, скажем м'яко, неповага до прапора.

Труба, швейлер, кутник - це не тільки ознака поганого смаку, а також безліч незручностей у подальшій експлуатації.

Випробування 14-ти метрового флагштоку зі скловолокна від фірми "Formenta" на міцність.

Стосовно незручностей, проведемо аналогію - якщо Ви розумієте, чому незручно ловити рибу трубою (металевою або алюмінієвою, цільною чи телескопічною), Ви маєте відповідь в чому переваги флагштоків зі скловолокна, адже вітрові навантаження на флагшток з прапором досить і досить пристойні. Додайте ще корозію, періодичне обслуговуння (фарбування), уявіть висота флагштоку 9 чи 12 метрів !!!

Термін експлуатаціїї прапора, що вивішується на труби, втричі менший, оскільки амортизація сильних поривів вітру повністю відсутня. Перед тим, як приймати рішення, дізнайтесь вартість прапора, що плануєте вивішувати, та підрахуйте, у яку суму Вам обійдеться частіша заміна полотнища.

Якщо з тих чи інших причин встановлення флагштоків для Вас - значне фінансове навантаження, краще відкладіть прийняття рішення до кращих часів. Поважайте власний прапор та прапор своєї держави.

Тепер детальніше...

У різних постачальників Ви зустрінете незрозумілі терміни та назви флагштоків, такі як: Стандарт, Стандарт-Замок, Банер-Бар, Банер, Банер Ліфт, Ексклюзив, Люкс, Класік, Standart, Super, Banner, Superwind Tracker, Winch, Roto-Top, Original, Original ISS, Original ISS Exclusive, Special та ін. Не усім до кінця зрозуміло, що саме ховається за цими назвами. Важко розібратись та зрозуміти, який саме флагшток вибрати, яка між ними різниця. В кінці-кінців за що гроші...

Усі флагштоки всіх виробників можна поділити на дві категорії. Відмінність тільки у виконанні, якості та надійності, матеріалах, що використовуються.

Варіант №1 - Флагшток з поперечним плечем Варіант №2 - Флагшток без поперечного плеча
Флагшток з поперечним плечем

Особливістю флагштока є те, що він дозволяє підтримувати полотнище прапора у розгорнутому вигляді, навіть у безвітряну погоду. Це забезпечується поперечиною, яка міститься на верхів'ї флагштока та підтримує полотнище прапора розгорнутим. Завдяки вмонтованому обертовому механізму, поперечина обертається навколо своєї осі, спрямовуючи полотнище прапора за напрямком вітру. Це зменшує вітрове навантаження на прапор, що в свою чергу, продовжує термін експлуатації прапора. Форма прапора може бути різною. Найпоширеніша форма варіант 3. Найчастіше використовується організаціями для вивішування корпоративних прапорів. Чудовий сучасний елемент зовнішньої реклами. Державні прапори на флагштоки данного типу, як правило, не вивішують.
 

Флагшток без поперечного плеча

Це класична модель флагштока, який користується великим попитом. Наполегливо рекомендуємо для вивішування державних прапорів використовувати тільки цей варіант флагштоків. Слід зауважити, що у безвітряну погоду прапор висить без ознак життя, але при найменшому вітрі споглядати майоріння прапору можна нескінченно довго. Форма прапора може бути довільною. варіант 1 та 2 використовують найчастіше. Розмір прапору залежить від висоти флагштоку, але як правильно підібрати розмір прапора?

Поради:

  • Якщо флагштоки плануєте встановлювати між будинками, (де малий потік вітру) рекомендуємо обрати варіант №1. Прапор завжди буде у розгорнотому вигляді!
  • Якщо на полотнищі прапора плануєте розмісти рекламну інформацію - рекомендуємо обрати варіант 1. Текст розміщений на такому прапорі краще прочитується!
  • Якщо флагшток призначений для вивішування державних прапорів - рекомендуємо варіант №2. Державні прапори горизонтального пошиву, правильні пропорції прапора збережуться саме у цьому варіанті.
  • Якщо на полотні прапора розміщатиметься логотип підприємства - доречними будуть два варіанти. Визначальним при виборі тоді мають бути інші фактори.

Модель системи заміни прапора

Варіант №1 Флагшток з поперечним плечем.

Formenta Roto-Top Formenta Wind Tracker
флагшток Formenta Roto-Top

Заміна прапора при опускані флагштока. Для цього Вам потрібно розкрутити контр-гайки на несучій п'яті та нахилити флагшток. Незначна вага флагштоку дозволяє це робити одній людині. Після заміни прапора підняти флагшток у вертикальне положення та зафіксувати контр-гайки.
 

флагшток Formenta Wind Tracker

Заміна прапора проходить без нахилу флагштока. Всередину флагшотока вмонтований механізм піднімання/опускання (лебідка) Г-подібного кронштейну. Простий та зручний спосіб заміни полотна. Найдоржча модель серед флагштоків.
 

Варіант №2 Флагшток без поперечного плеча.

Formenta Original Formenta Original ISS Formenta Original ISS Exclusive

Полотнище прапора кріпиться до закільцьованої поліестерової мотузки, за допомогою якої його легко підняти прапор та опустити вниз. Мотузка знаходиться ззовні, та фіксується на спеціальну ручку (кнехт). Найдешевша модель.

Мотузка вмонтована у середину флагштока. Доступ до мотузки зачиняється на ключ. Прапор піднімається/опускається вручну. Внутрішня система безпеки запобігає несанкціонованому доступу до прапора.

Мотузка вмонтована у середину флагштока. Прапор піднімається/опускається за допомогою вмонтованого обертового механізму (лебідки). Лебідкова ручка виготовленна з нержавіючої сталі та є знімною. Зручний та простий спосіб заміни прапора. Внутрішня система безпеки запобігає несанкціонованому доступу до прапора.
 

Монтаж флагштоків із скловолокна

Монтаж та встановлення 12-ти метрового флагштока Formenta Original.

Спеціальні флагштоки Formenta Special на дах

Будь-який з обраних Вами варіантів флагшток можна встановити на даху ! Це можливе завдяки встановленні флагштока на спеціальних переносних навісах. Мобільні забетоновані основи Мобільні забетоновані основи з кожним днем набувають все більшої популярності, адже є ідеальним рішенням для такого розміщення. Переносний фундамент виготовлений з того матеріалу, що і флагшток та заповненний бетоном. Вага фундаменту 750-850 кг, що забезпечує надійну фіксацію флагштоку. Цей варіант можна токож використовувати для тимчасового розміщення флагштоків, спортивні змагання, міжнародні заходи різних рівнів коли по закінченню заходу потреба у флагштоках відсутня Також ідеальний варіант для встановлення коли підземні комунікації заважають встановити флагшток традиційним способом.

Переваги флагштоків зі скловолокна Formenta

Основною та найбільш вагомою перевагою флагштоків Formenta (порівняно з іншими виробниками флагштоків зі скловолокна) є найтовщі стінки у флагштоках! Це неабияк впливає та термін експлуатації, міцність, надійність флагштока. Візуально Ви не побачите різниці. Тому ВИМАГАЙТЕ у постачальників технічні специфікації, де мають бути прописані товщини, вага та інші параметри, сертифікат якості.

Вага флагштоку також може росказати багато. Адже чим легший флагшток тим тонші стінки і при великому бажанні можна перевірити чи відповідає задекларована вага фактичній.

Відсутність сертифікату повинна Вас насторожити, адже у ЄС кожен поважний виробник, щоб засвідчити якість, добровільно сертифікує свою продукцію, що за собою тягне регулярні перевірки відповідних органів на предмет дотримання технології та відповідності продуції заявленим технічним характеристикам.

Якщо отримаєте відповідь, що цей товар не сертифікується, добре подумайте перш, ніж приймати рішення.

Formenta - це світовий лідер-виробник флагштоків зі скловолокна! Компанія на ринку з 1972 року.
Флагштоки Formenta розміщенні на усіх континентах світу (так, навіть у Антрактиді). Матеріал з якого виготовляються флагштоки є стійким до високих/низьких температур, до вогню, до води, до кислот, не піддається корозії, не є електропровідним. Флагштоки зі скловолокна не потрібно заземлювати. Запрошуємо відвідати сайт виробника Formenta.

Приватне підприємство ЛАКОР - є офіційним представником компанії Formenta в Україні !

сертифікатами якості ISO 9001 сертифікатами якості ISO 14001 гарантія на флагшток 10 років екологічно чистий флагшток
Коментарі (1)
797979 # 26 липня 2014 в 13:10 +3
ДОСТУПНО!

← Назад