Знайти на сайті: параметри пошуку

Машинна вишивка

 

машинна вишивка

Вишивка - надійний метод нанесення зображень. Нитки не линяють при пранні, не вигоряють на сонці і не відклеюються. Можливості сучасного вишивального виробництва надзвичайно широкі, і спектр цих можливостей розширюється завдяки застосуванню сучасних матеріалів. Комп'ютерна вишивка виглядає найбільш презентабельно з усіх можливих видів нанесення. Цей процес дозволяє нанести зображення найкрасивішим і естетичним способом з усіх винайдених.

Технологія вишивки має незначні обмеження при відображенні дрібних елементів зображення і тонких ліній внаслідок об'єктивної товщини нитки.

Машинна вишивка  дозволяє наносити фірмову символіку на м'які ворсисті тканини навіть у тих випадках, коли інші технології неприйнятні.
Вишивати можна на різних видах текстильної продукції: футболках, футболках-поло, сорочках, куртках, одязі, вітровках, кепках, рушниках, пледах.

Порядок замовлення вишивки:

  • Запит на вишивку

Для попереднього прорахунку надішліть нам зображення на електронну пошту lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть розмір зображення, що необхідно вишити, кількість та тип виробів (вишивка на крої, вишивка на готовому виробі: сорочка, кепка, футболка, рушник, сумка, плед, тощо).

  • Попередній прорахунок запиту

Згідно наданої Вами інформації ми прораховуємо орієнтовну вартість вишивки +/- 10% та вартість розробки програми для вишивальної машини. Як правило, її вартість складає від 150 до 300 грн.

  • Оплата розробки програми для вишивальної машини.

Після Вашої оплати ми розробляємо програму для вишивальної машини. Дизайнер промальовує заданий макет, виставляє необхідні стібки для процесу вишивання - щільність ниток, кількість кольорів, і т.д .

  • Відшивання та погодження взірця

Після розробки програми ми відшиваємо взірець для погодження та прораховуємо точну вартість вишивки (до уваги береться кількість стібків, тираж та тип виробу, час виконання). Якщо з Вашого боку будуть зауваження чи побажання, вносимо корективи та, за необхідності, робимо ще один взірець вишивки.

  • Оплата вишивки та виконання замовлення.

 

 

Вишивка 3D

Вишивка 3D– це не лише стильно, але й в окремих випадках – просто необхідно. До прикладу, під час проведення рекламних акцій 3D вишивка – найбільш ефективний засіб, який дозволить залучити більше уваги.

Вишивка з цікавим об'ємним малюнком щороку стає все популярнішою. І якщо раніше було складно знайти компанію, де вам допоможуть, то в наш час – таких проблем немає. Пропонуємо виготовлення 3D вишивки будь-якої колірної гами за вашим індивідуальним ескізом. Звичайно, на відміну від класичної вишивки на текстилі, ця технологія більш складна і дорожча, але кінцевий результат завжди неповторний. 

Вишивка на кепках Вишивка на кепках Вишивка 3D

Вишивка на кепках

 Вишивка на кепках виглядає дуже оригінально і цікаво. З її допомогою можна перетворити, здавалося б, банальний головний убір в справжній шедевр.

 Якщо бейсболка - це частина форми працівників Вашої компанії, то ви можете замовити вишивку логотипу вашої компанії на цей головний убір. Ваші працівники оцінять це нововведення, оскільки кепка стане виглядати більш престижно. До того ж вишивка не втратить свій колір навіть після багаторазового прання, адже ми для роботи вибираємо тільки найкращі нитки. Пропонуємо вишивку на готових кепках тиражем від 20 шт

Вишивка на кепках Вишивка на кепках Вишивка на кепках

Вишивка на футболках

Гардероб сучасної людини немислимий без хоча б однієї футболки. Цей практичний і універсальний предмет одягу на щодень, може стати стильними й оригінальними елементом корпоративної культури, якщо його прикрасити вишивкою логотипу компанії.

 Пропонуємо вишивку на футболках на замовлення від 20 шт

Вишивка на футболках Вишивка на футболках Вишивка на футболках Вишивка на футболках

 

Вишиті шеврони

 Сьогодні шеврони та нашивки використовують скрізь, де необхідно позначити групу людей, що належать до певної структури чи організації. Вишивка шевронів на замовлення-це чудовий спосіб виділити вашу команду або зробити більш стильною уніформу. Особливо вони потрібні для теплого або товстого одягу, де неможливо вишити зображення напряму, а простіше зробити гарну нашивку.

 

Пропонуємо виготовлення шевронів (вишитих та/або друкованих) під замовлення від 20 шт. 

Вишиті шеврони Вишиті шеврони Вишиті шеврони

До Вашої уваги - інтернет-магазин, в якому можна замовити патріотичні та інші шеврони. У випадку, якщо Ви не знайшли серед каталогу, шеврону, потрібного саме Вам - надішліть, будь ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com

Коментарі (6)
Natali # 1 липня 2017 в 15:21 +1

Скажіть будь-ласка, на готових сумках можна вишити логотип компанії.

lakor_vy # 1 липня 2017 в 15:24 +1
Можна, але не на всіх моделях. Надсилайте фото сумки нам на електронну пошту lakor.lviv@gmail.com, а, якщо є можливість, принесіть зразок сумки до нашого офісу на Липинського,58
марія # 21 липня 2017 в 12:08 0
Скажіть будь-ласка чи зможете вишити надпис на махровому халаті?
lakor_vy # 21 липня 2017 в 13:14 0
Вишити можемо. Мінімальна кількість замовлення - 20 од. Для прорахунку вишивки згідно Ваших побажань, надсилайте зображення на електронну пошту lakor.lviv@gmail.com
Мар"яна # 18 липня 2018 в 19:14 0
Доброго дня підкажіть будь ласка чи у Вас можна надрукувати візерунок вишивки на тканині(типу як трафарет)?Дякую
lakor_vy # 19 липня 2018 в 09:59 0
Доброго дня, надрукувати на тканині можемо будь-що joke
але є технічні вимоги як до самої тканини так і до візерунку, що планується до друку.
За деталями звертайтесь за номером телефону (032)243 53 53 або на електронну скриньку lakor.lviv@gmail.com

← Назад