Знайти на сайті: параметри пошуку

Прапори інші

Військово-морські прапори України

Прапор – це невід’ємний атрибут будь-якого судна. Військово-морський прапор - офіційно затверджений знак приналежності військового корабля до збройних сил певної держави. У деяких державах військово-морський прапор однаковий з державним, у інших - відрізняється від державного прапора забарвленням, малюнком або формою. Розміри прапора встановлюються залежно від класу кораблів і судів.

Детальніше | 0 коментарів | 1312 переглядів
Прапори організацій України

Підприємство «ЛАКОР» пропонує виготовлення прапорів відомчих служб та організацій у Львові з застосовуванням різних технологій та типів тканин, що найоптимальніше відповідатимуть Вашим потребам. Для виготовлення прапора організації чи служби можуть використовуватись такі тканини як атлас, нейлон, бархат, велюр, прапорна тканина.

Детальніше | 0 коментарів | 1615 переглядів
Прапори населених пунктів України

У сучасному світі прапор став невід'ємною частиною державної та корпоративної культури. То ж не дивно, що поряд з національною символікою існують герби та прапори адміністративно-територіальних одиниць - областей, районів, міст та сіл України. На таких прапорах розміщені символи, з якими асоціюється культурний розвиток та історична спадщина регіону. Для прикладу, і прапор Львівської області, і прапор Львова містить в собі зображення Лева. Адже історично так склалось, що Львів завжди називали Містом Лева.

Детальніше | 0 коментарів | 2054 перегляди
Військові прапори України

Військовий прапор – це один з основних елементів символіки військових закладів, що має надзвичайно важливе значення. Не існує двох однакових військових прапорів. Кожен елемент, що розміщений на полотнищі прапора, є невипадковим та має зміст, адже може вказувати на рід військ чи уособлювати собою значну історичну подію.

Детальніше | 0 коментарів | 1515 переглядів
Корпоративні і рекламні прапори

У сучасному світі прапор став невід'ємною частиною державної та корпоративної культури. Історично склалось так, що прапор завжди був символом могутності його власника. Тому не дивно, що на сьогоднішній день багато приватних компаній розробляють прапор із власною символікою. Корпоративні і рекламні прапори є ідеальною рекламою. Динамічність прапора, на відміну від іншої зовнішньої реклами, завжди привертає увагу, а вартість прапора...

Детальніше | 0 коментарів | 2237 переглядів
Прапори спортивних організації та клубів

Прапор є символом та предметом великої гордості будь-якої організації. Спортивні організації та клуби також не стали винятком. Кожен спортивний клуб має свою власну символіку, яка відрізняє його від інших. Емблема спортивної організації є основним елементом, який присутній не лише на формах спортсменів чи атрибутах для вболівальників, але й на прапорі. Власний прапор з символікою клубу піднімає командний дух, згуртовуючи спортсменів під час змагань, та сприяє покращенню іміджу клубу в очах ...

Детальніше | 0 коментарів | 1412 переглядів

← Назад