Знайти на сайті: параметри пошуку

Корпоративні і рекламні прапори

18 березня 2014 -
article214.jpg

У сучасному світі прапор став невід'ємною частиною державної та корпоративної культури. Історично склалось так, що прапор завжди був символом могутності його власника. Тому не дивно, що на сьогоднішній день багато приватних компаній розробляють прапор із власною символікою.

Корпоративні і рекламні прапори є ідеальною рекламою. Динамічність прапора, на відміну від іншої зовнішньої реклами, завжди привертає увагу, а вартість прапора нижча, аніж реклама на телебаченні чи радіо. Власний корпоративний прапор підкреслює статус та престиж Компанії, а також є ефективним рекламним засобом, що забезпечує пізнаванність Компанії на ринку товарів та послуг.

Виготовлення корпоративних і рекламних прапорів.

Підприємство «ЛАКОР» пропонує виготовлення корпоративних та рекламних прапорів для компаній будь-яких розмірів та тиражів з використанням різних технологій та типів тканин, що найоптимальніше відповідатимуть Вашим потребам.

    Варіанти виготовлення прапорів:
  • Термо-сублімаційний друк односторонній. Друк на полотні з лицьової сторони.
  • Термо-сублімаційний друк двохсторонній. Друк на полотні з двох сторін, зворотня сторона має відображення лицьової.

Для прорахунку вартості виготовлення корпоративних та рекламних прапорів, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Додайте макет прапора (за відсутності макету компанія "Лакор" розробить макет власноруч), вкажіть розмір, застосування (зовнішнє, внутрішнє), тираж, а також оберіть варіант пошиття.

В нашому інтернет-магазині Ви можете зробити замовлення корпоративних та рекламних прапорів стандартних розмірів для зовнішнього чи внутрішнього використання.

Прапори методом широкоформатного екосольвентного друку не виготовляємо та не рекомендуємо !!!
Для друку прапорів застосовуємо спеціальну технологію "сублімація"

виготовленння корпоративних і рекламних прапорів виготовленння корпоративних і рекламних прапорів виготовленння корпоративних і рекламних прапорів виготовленння корпоративних і рекламних прапорів
Інші роботи компанії Лакор по виготовлення корпоративних і рекламних прапорів
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад