Знайти на сайті: параметри пошуку

Прапори організацій України

article64.jpg

Виготовлення прапорів для відомчих служб та організацій у Львові.

Підприємство "ЛАКОР" пропонує виготовлення прапорів організацій та служб України з застосовуванням різних технологій та типів тканин, що найоптимальніше відповідатимуть Вашим потребам. Для виготовлення прапора можуть використовуватись такі тканини як атлас, нейлон, бархат, велюр, прапорна тканина.

Спеціальні технології фарбування тканини забезпечують збереження кольору та його насиченості на протязі надзвичайно тривалого терміну. Дані прапори в подальшому можна прати із застосуванням хімічних засобів без втрати кольорів та їх насиченості.

    Варіанти виготовлення прапорів:
  • Термо-сублімаційний друк односторонній. Друк на полотні з лицьової сторони.
  • Термо-сублімаційний друк двохсторонній. Друк на полотні з двох сторін, зворотня сторона має відображення лицьової.

Для прорахунку вартості виготовлення прапора організації чи служби України, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Додайте макет прапора (за відсутності макету компанія "Лакор" розробить макет власноруч), вкажіть розмір, застосування (зовнішнє, внутрішнє), тираж, а також оберіть варіант пошиття.

В нашому інтернет-магазині Ви можете зробити замовлення прапорів служб та організацій України стандартних розмірів для зовнішнього використання.

Прапори методом широкоформатного екосольвентного друку не виготовляємо та не рекомендуємо !!!
Для друку прапорів застосовуємо спеціальну технологію "сублімація"

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад