Знайти на сайті: параметри пошуку

Військові прапори України

article66.jpg

Військовий прапор – це один з основних елементів символіки військових закладів, що має надзвичайно важливе значення. Не існує двох однакових військових прапорів. Кожен елемент, що розміщений на полотнищі прапора, є невипадковим та має зміст, адже може вказувати на рід військ чи уособлювати собою значну історичну подію.

Виготовлення прапорів для військових закладів.

Підприємство «ЛАКОР» пропонує виготовлення військових прапорів для військових закладів будь-яких розмірів та тиражів з використанням різних технологій та типів тканин, що найоптимальніше відповідатимуть Вашим потребам.

    Варіанти виготовлення прапорів:
  • Термо-сублімаційний друк односторонній. Друк на полотні з лицьової сторони.
  • Термо-сублімаційний друк двохсторонній. Друк на полотні з двох сторін, зворотня сторона має відображення лицьової.

Для прорахунку вартості виготовлення військового прапора України, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Додайте макет прапора (за відсутності макету компанія "Лакор" розробить макет власноруч), вкажіть розмір, застосування (зовнішнє, внутрішнє), тираж, а також оберіть варіант пошиття.

В нашому інтернет-магазині Ви можете зробити замовлення військових прапорів України стандартних розмірів для зовнішнього чи внутрішнього використання.

Прапори методом широкоформатного екосольвентного друку не виготовляємо та не рекомендуємо !!!
Для друку прапорів застосовуємо спеціальну технологію "сублімація"

← Назад