Знайти на сайті: параметри пошуку

Військово-морські прапори України

article67.jpg

Військово-морський прапор – це невід’ємний атрибут будь-якого судна. Військово-морський прапор - офіційно затверджений знак приналежності військового корабля до збройних сил певної держави. У деяких державах військово-морський прапор однаковий з державним, у інших - відрізняється від державного прапора забарвленням, малюнком або формою. Розміри прапора встановлюються залежно від класу кораблів і судів.

Річниця підйому прапора – день народження корабля – щорічне свято екіпажу. При стоянці корабля на якорі прапор піднімається зранку і спускається у момент заходу сонця. Перебуваючи в рейді кораблі не спускають прапор.

Прапор військово-морських сил України має вигляд прямокутного білого полотнища з синім хрестом, що має тонкі білу та синю окантовки.

Виготовлення військово-морський прапорів.

Підприємство «ЛАКОР» пропонує виготовлення військово-морських прапорів для морських суден будь-яких розмірів та тиражів з використанням різних технологій та типів тканин, що найоптимальніше відповідатимуть Вашим потребам.

    Варіанти виготовлення прапорів:
  • Термо-сублімаційний друк односторонній. Друк на полотні з лицьової сторони.
  • Термо-сублімаційний друк двохсторонній. Друк на полотні з двох сторін, зворотня сторона має відображення лицьової.

Для прорахунку вартості виготовлення військово-морського прапора України, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Додайте макет прапора (за відсутності макету компанія "Лакор" розробить макет власноруч), вкажіть розмір, застосування (зовнішнє, внутрішнє), тираж, а також оберіть варіант пошиття.

В нашому інтернет-магазині Ви можете зробити замовлення військово-морських прапорів України стандартних розмірів для зовнішнього чи внутрішнього використання.

Прапори методом широкоформатного екосольвентного друку не виготовляємо та не рекомендуємо !!!
Для друку прапорів застосовуємо спеціальну технологію "сублімація"

← Назад