Знайти на сайті: параметри пошуку

Гірлянди з прапорців

15 жовтня 2015 - lakoradm
article316.jpg

Гірлянда із прапорців, прапорна стрічка, рекламна гірлянди прапорців, прапорці на канаті, вулична гірлянда, прапорці-гірлянди і т.д. Настільки ж універсальним виглядає його застосування. Прикраса приміщення, створення корпоративного стилю та іміджевої реклами, нарешті, банальна реклама товару – уявна багатоликість цих цілей на сьогоднішній день об'єднується як складові єдиної конструкції в простому рішенні - рекламної гірлянді.

За визначенням конструкція гірлянди прапорців складається з шнура і власне полотна прапорців. Однак не варто обманюватися простотою її виготовлення. В залежності від того, які інтереси ви переслідуєте при подальшій експлуатації цього атрибута, будуть формуватися вимоги до виготовлення і, відповідно, кінцевого вигляду готового виробу.

Гірлянда із прапорців є одним з найбільш зручних і ефективних матеріалів, це підтвердить кожен, хто хоч раз мав справу з цим виробом. Отже, придбана гірлянди з прапорців гарантовано приносить її власникові масу корисних речей і надає урочистості події.

 

    Гірлянда із синьо-жовтих прапорців:
  1. Тканина: прапорна 130 г/м2;
  2. Друк: двосторонній;
  3. Пошиття: шнурок плоский 5 мм.;
  4. Розмір прапорця: 21*14,5 см.;
  5. Форма прапорця: трикутна;
  6. Конструкція: чергування синіх та жовтих прапорців;
  7.  
  8.  

В компанії «Лакор» Ви завжди можете замовити гірлянди із прапорців високої якості, різних розмірів і в будь-якій кількості.

Роботи компанії "Лакор" по виготовленню гірлянд із прапорців.

Для прорахунку вартості виготовлення гірлянди з прапорців, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть розмір прапорця, тканину, довжину гірлянди та макет гірлянди (за відсутності макету компанія "Лакор" розробить макет власноруч).

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад