Знайти на сайті: параметри пошуку

Хоругви

ХОРУГВИ

Хоругва — це вид прапору. Розрізняють церковні хоругви та хоругви організацій

Церковні хоругви – священні знамена Церков східнього обряду, які використовують під час церковних Богослужінь та святкувань. Зазвичай, вони знаходяться в храмі, біля вівтаря. Мають вигляд полотнища довільної форми, що кріпиться на древко за допомогою поперечної перекладини, і містять образи Ісуса Христа, Богородиці та інших святих.

Хоругви організацій містять зображені специфічні атрибути, які характеризують діяльність певної організації. Часто на хоругві організації також зображується герб організації та назва організації.

   Підприємство «ЛАКОР» пропонує виготовлення хоругв за індивідуальним замовленням в найкоротший термін, з використанням різних технологій та типів тканин, що найоптимальніше відповідатимуть Вашим потребам. Для встановлення хоругв всередині приміщенння ми пропонуємо відповідні тримачі.

   Відвідавши наш інтернет-магазин, Ви зможете ознайомитись з вартістю виготовлення хоругв стандартних розмірів, а також кріплень до них. Для перегляду вартості продукції та ознайомлення з умовами оплати та доставки, необхідна реєстрація.

   Для того, щоб зробити замовлення, чи надіслати запит на прорахунок, Вам лише достатньо надіслати листа на нашу електронну скриньку lakor.lviv@gmail.com.ua. У листі вкажіть тираж, терміни, сферу застосування, Ваші контактні дані та, прикріпіть макет зображення.

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад