Знайти на сайті: параметри пошуку

Настільні прапорці

настільні прапорці країн світу настільні підставки для прапорців настільні прапорці україни

 

Настільні прапорці з'явилися як символіка менших розмірів там, де була необхідна і доречна наявність прапорів. Тому замість великогабаритних прапорів почали використовувати "символічні" маленькі прапорці. Вони зручні тим, що кріпляться на настільних тримачах і їх можна поставити на стіл під час проведення переговорів. Вони не займають багато місця і, одночасно,мають естетичний вигляд. Настільні прапорці відрізняються від великих прапорів ще тим, що виготовлені з легкої тканини і не обшиваються по периметру.

Як правило, під час проведення міжнародних конференцій, переговорів та інших офіційних заходах, на столах встановлюють саме невеликі настільні прапорці. Пізніше, з появою корпоративних прапорів, з'явилися і корпоративні прапорці. Маленькі прапорці набули широкого поширення як корпоративні символи, подарункові сувеніри, а також, як елементи декору – для прикраси ділових кабінетів.

Також, маленькі прапорці на трубочках зазвичай використовують для роздачі під час проведення агітаційних та промо-заходів. Прапорці з яскравими та насиченими кольорами є чудовою рекламою, адже, перебуваючи на виду, привертають до себе увагу потенційних клієнтів та покупців.

Виготовлення настільних прапорців

Підприємство «ЛАКОР» пропонує виготовлення настільних прапорців методом сублімаційного друку. Види тканин, які використовуються для настільних прапорців:

  • Атлас
  • Габардин
  • Поліефірний шовк
  • Поліефірна сітка

Підставки для настільних прапорців можуть бути пластмасові або металеві (нікельовані або латунні). Підставки бувають на один або більше прапорців (одно-, дво- та трирожкові).

Для прорахунку вартості виготовлення настільних прапорців, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть розмір та тираж настільних прапорців.

В нашому інтернет-магазині Ви можете зробити замовлення штандартів стандартних розмірів.

виготовленння прапорців країн світу виготовленння прапорців країн світу виготовленння корпоративних прапорців виготовленння корпоративних прапорців
Інші роботи компанії Лакор по виготовлення прапорців
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад