Знайти на сайті: параметри пошуку

Штандарти

Штандарт жовківського району штандарт Сас (герб) і прапор компанії Лакор

 

Штандарт — особливий вид прапора; полотнище правильної геометричної форми (зазвичай квадрат); символ держави, військового формування. Почесний персоніфікований знак відмінності глави держави низки країн, інших керівних посадових осіб, що піднімається в місці його перебування (резиденції, на транспорті). ( Визначення Штандарту, взяте з Вікіпедії )

Штандарт – це персоніфіковане знамено. Штандарт також виготовляється в одиничному екземплярі з дорогих видів тканин та багато оздоблюється. В минулому штандартами називали полкові знамена, а також прапор глави держави (монарха, президента), який піднімали над місцем його перебування.

Штандарт сьогодні - це почесний знак посадової особи. Фактично це є те ж саме знамено, яке додатково виконує особливу представницьку функцію. Виставлений штандарт означає місцеперебування цієї посадової особи. Всі ми неодноразово чули слова журналістів – «Незабаром очікується прибуття Президента, оскільки у залі вже виставлено його штандарт.»

Виготовлення штандартів

Полотнище штандарту виготовляється двохшаровим. На дві тканини, які пізніше зшиваються в одне полотнище, різноманітними методами наносяться геральдичні знаки, символи та написи. Для виготовлення штандарту використовують дорогі види тканин та багато оздоблюють бахромою, китицями та елементами вишивки.

Підприємство «ЛАКОР» пропонує виготовлення штандартів методом термо-сублімаційного друку на атласній тканині, що дозволяє передати безліч кольорів та відтінків. Додатково на полотнище штандарту можна нанести елементи вишивки. Для встановлення штандарту всередині приміщення ми пропонуємо відповідні тримачі.

Для прорахунку вартості виготовлення штандарта, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Додайте макет штандарта (за відсутності макету компанія "Лакор" розробить макет власноруч), вкажіть розмір та тираж.

В нашому інтернет-магазині Ви можете зробити замовлення штандартів стандартних розмірів.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад