Знайти на сайті: параметри пошуку

Вимпел

 

стенд із взірцями вимпелів вимпел чемпіонату україни вимпели компанії лакор

Одним з найпоширеніших варіантів рекламно-сувенірної та представницької продукції є вимпел, який є невід'ємним атрибутом як спортивних змагань, так і будь-яких ділових переговорів.

Вимпели бувають двох видів – м'які та із твердою вставкою. М'який вимпел складається з двох полотен, спаяних між собою за допомогою гарячої обрізки. А між тканинами вимпела із твердою вставкою розміщається спеціальний картон, який додає вимпелу жорсткості.

Виготовлення вимпелів на замовлення

Підприємство «ЛАКОР» пропонує виготовлення вимпелів з використанням різних тканин (атлас, габардин, креп-сатин чи велюр), використовуючи різні способи друку зображення чи вишивки. За бажанням замовника краї вимпелу декоруються різними матеріалами (кольоровим декоративним шнуром або золотистою бахромою, якої існує багато видів).

Для прорахунку вартості виготовлення вимпела, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Додайте макет вимпела (за відсутності макету компанія "Лакор" розробить макет власноруч), вкажіть розмір та тираж.

підставки для вимпелів

Додатково пропонуємо придбати підставку для вимпела, який можна розмістити на робочому столі, чи столі під час проведення конференцій.

 

← Назад