Знайти на сайті: параметри пошуку

Знамена


знамена львівської залізниці знамена україни та компанії Лакор знамена львівської залізниці

У сучасній мові слова знамена та прапори настільки часто заміняють одне одним, що всі звикли вкладати в ці два слова одне і те ж значення. І знамена, і прапори є символами певної інституції – адміністративно-територіальних одиниць, державної чи громадської організації, політичної партії, військового формування, тощо. Однак, спеціалісти розрізняють ці два поняття - знамено та прапор, і ніколи не заміняють їх одне одним. У чому полягає різниця між поняттям Знамено та Прапор?

Знамено – це полотнище на якому різними методами ( друк на тканині, термоперенос, вишивка тощо) нанесені емблеми, символи та написи. Знамено кріпиться до древко, яке може мати навістря різної форми. Кожне знамено унікальне – його зовнішній вигляд ніколи не повторюється. Знамено виготовляється лише в одному екземплярі. У дуже рідких випадках замовляють дублікат знамені, коли над будівлею вивішують не прапор, а саме знамено. Для виготовлення знамен використовують дорогі види тканин, прикрашають бахромою, китицями та іншими оздоблювальними елементами.

Прапор навпаки – серійний виріб, який може бути виготовлений в багатьох екземплярах. Прапор, як спрощений у виготовленні варіант відповідного знамена може повністю повторювати зовнішній вигляд знамена, а інколи містити лише його основні атрибути – кольори, герб, логотип, назву організації тощо. Отже, головною різницею між знаменами та прапорами є те, що знамено – це дорогий вид прапора, зазвичай виготовлений лише в одному екземплярі.

Пошиття знамен

Отже знамено – це дещо більше ніж прапор. Зазвичай полотнище знамена двохшарове – воно складається з двох цупких тканин, які пізніше зшиваються разом. Найчастіше використовуються атласні та бархатні тканини, на які різними методами наносять символіку та текст, оздоблюють бахромою, вишивкою, китицями, абощо. Сукупність конструктивних та декоративних частин, з яких складається знамено називають знамениий комплекс. Знамено зазвичай зберігають в кабінеті керівника, або виставляють в холі під відповідною охороною.

Підприємство «ЛАКОР» пропонує виготовлення знамен будь-яких розмірів та тиражів з використанням різних технологій та типів тканин, що найоптимальніше відповідатимуть Вашим потребам.

    Варіанти виготовлення знамен:
  • Термо-сублімаційний друк односторонній. Друк на полотні з лицьової сторони.
  • Термо-сублімаційний друк двохсторонній. Друк на полотні з двох сторін, зворотня сторона має відображення лицьової.

Для прорахунку вартості виготовлення знамена, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Додайте макет знамена (за відсутності макету компанія "Лакор" розробить макет власноруч), вкажіть розмір та тираж.

В нашому інтернет-магазині Ви можете зробити замовлення знамена стандартних розмірів для зовнішнього чи внутрішнього використання.

Знамена методом широкоформатного екосольвентного друку не виготовляємо та не рекомендуємо !!!
Для друку знамен застосовуємо спеціальну технологію "сублімація"

виготовленння, пошиття знамен виготовленння, пошиття знамен виготовленння, пошиття знамен виготовленння, пошиття знамен
Інші роботи компанії Лакор по виготовлення знамен
Коментарі (1)
Тетяна # 29 квітня 2018 в 14:35 0
Яка буде ціна виготовлення знамена блакитно-жовтого з моїм малюнком

← Назад