Знайти на сайті: параметри пошуку

Біжуча стрічка

23 грудня 2013 -

Біжуча стрічка

Компанія ЛАКОР запровадила виробництво біжучих стрічок, світлодіодних табло, інформаційних LED панелей. Дані табло призначені для відтворення текстових повідомлень, графічних малюнків та інформації різного плану.

 

Біжуча стрічка складається з окремих світлодіодних модулів, з'єднаних між собою. Підбираючи розміри біжучої стрічки слід враховувати, що розміри одного модуля становлять 160х320мм.

Підприємство ЛАКОР використовує модулі у яких відстань між світлодіодами є мінімальною - 10мм, завдяки цьому чіткість та якість відображення інформації на табло є максимальна. Слід розуміти, що чим менша відстань між діодами, тим дорожча стрічка, оскільки кількість діодів на 1м2 більша(10240 діодів/м2) і навпаки чим менша кількість світлодіодів на 1м2 тим дешевше табло. Біжуча стрічка характеризуються великою ефективністю та відображенням яскравої та динамічної реклами, яскравість стрічки становить 1500кд/м2 , з кутом огляду у 120° - що дозволяє проглядатись рекламі навіть у дуже яскравий день з різних ракурсів. Оптимальна відстань для перегляду інформації на LED табло при розмірі табла до становить 15 - 75м*

Мале енергоспоживання світлодіодного модуля - 20Вт/модуль або 380Вт/м2 біжучої стрічки дозволить Вам зекономити кошти на електроенергії . Термін служби світлодіодів становить 100 000 годин при 75% яскравості.

Єфективність досягається  функціональними можливостями і максимальною вірогідністю того, що на таку світлодіодну стрічку звернуть увагу перехожі.

За допомогою програмного забезпечення яке містить велику кількість анімаційних ефектів, біжучі стрічки, які пропонує компанія ЛАКОР, дозволяють створювати яскраві та динамічні повідомлення, що примушують звернути на себе увагу будь-якого перехожого. На порівняно невеликій площі, яку займає біжуча стрічка, Ви маєте змогу розмістити величезний обсяг інформації, чого не забезпечить Вам жодний інший вказівник чи вивіска.

За Вашим бажанням спеціалісти нашого підприємства можуть виготовити біжучу стрічку із вказаного Вами розміру. Ми пропонуємо LED-стрічки двох кольорів, виготовлених на основі червоних та зелених світлодіодів.

 

 

 

 

детальніше про Біжучі стрічки та LED табло >>>

 

 

 


Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад