Знайти на сайті: параметри пошуку

Методи виготовлення прапорів.

Методи виготовлення прапорів.

   Щодня, проїжджаючи містом, ми бачимо державні прапори, прапори різноманітних фірм та організацій. Ззовні, особливо здалеку, всі прапори виглядають майже однаково. Пересічній людині важко побачити суттєві відмінності у методах виготовлення прапорів. Однак, є суттєва різниця у матеріалах, з яких пошиті ці прапори та у існуючих технологіях друку та виготовлення цих прапорів.

   На цій сторінці ми хочемо подати інформацію про варіанти виготовлення прапорів, вкажемо на їхню різницю та опишемо три методи, якими виготовляються прапори на нашому підприємстві. Також вкажемо вартість прапорів та посилання на іншу корисну для Вас інформацію про прапор.

Три методи виготовлення прапорів.

   Існує три варіанти виготовлення прапорів. Ці методи залежать від складності самого прапора, а також зображення, якщо таке міститься на прапорі. Метод виготовлення прапора впливає на його вартість. На цій сторінці ми опишемо три методи виготовлення прапорів, а саме:

  1. Метод зшивання тканин. Більшість державних прапорів можна виготовити зшиваючи кольорові тканини. Цей метод виготовлення підходить для тих прапорів, які мають декілька кольорів та не мають додаткового зображення. Наприклад, це наш прапор, прапор Польщі, Росії, тощо.
  2. Метод двостороннього термо-сублімаційного друку на прапорній тканині. Використовується якщо прапор містить складні елементи зображення. Наприклад прапор Великобританії, США, тощо.
  3. Комбінований метод: поєднання елементів прапора, виготовлених методом термо-сублімаційного друку з використанням кольорових тканин. Такими прикладами є прапор Канади, Молдови, тощо.

   За Вашим вибором ми можемо виготовити прапор, використовуючи будь-який з вищенаведених методів.

 

Коментарі (1)
0 # 26 березня 2014 в 16:25 0
Підприємство ЛАКОР м. Львів тел.(032)243-53-53 пропонує:
Флагштоки швецького виробництва торгової марки FORMENTA.
Виготовлення державних корпоративних та рекламних прапорів будь-яких розмірів
та тиражів з використанням різних технологій.
Для рекламних агентств індивідуальні умови співпраці.
Формуємо дилерську мережу по Україні, запрошуємо Всіх охочих

← Назад