Знайти на сайті: параметри пошуку

Папір.Матеріали.

ПАПІР. Матеріали для широкоформатного друку.

   Для широкоформатного друку також використовується папір. В залежності від вимог (використання всередині чи ззовні приміщення, внутрішня чи зовнішня підсвітка, стійкість до УФ-променів тощо) використовують різні типи паперу, які різняться своїми фізичними характеристиками. Тому папір для широкоформатного друку також представлений в значному асортименті.

Широкоформатний друк на папері у Львові |Львів|

  Папір використовують в лайтбоксах, де всередині вмонтовано джерело світла. Вимога до такого паперу — пропускати крізь себе та рівномірно розсіювати світло, а також давати стійке насичене зображення.

  Також папір використовують для друку зображення, що використовується в рекламі на щитах. Основна вимога до такого паперу — це стійкість зображення та паперу до складних кліматичних умов.

  Ще одне використання паперу у широкоформатному друці — виготовлення плакатів, які використовуються як всередині, так і ззовні приміщення. Тому в залежності від умов використання спеціалісти вибирають той чи інший тип паперу, що застосовується в широкоформатному друці.

Папір, який застосовується для широкоформатного друку 

  Нижче наведена інформація про сфери застосування та фізичні властивості двох типів паперу, які розраховані для друку сольвентними чорнилами. Також вказано вартість друку за 1м2.

Папір для рекламних щитів "Blueback"

Непразорий білий водостійкий папір, зворотня сторона якого голубого кольору. Звідси походить і назва цього паперу Blueback. Щільність паперу 120 грам. Папір Blueback спеціально розрахований для друку сольвентними чорнилами. Відрізняється яскравістю та насиченістю кольорів. Використовується такий папір для друку біг-бордів, постерів, рекламних панно. Також цей папір може вживатись і для плакатів, що використовуються в середині приміщень.

Вартість друку 1м2 2,5 у.о.

Вартість готового виробу для рекламних щитів розміром 3 х 6 метрів — 30 у. о. Зображення на папері друкується з 10-ти частин. Це зумовлено незручністю поклейки форматів більшого розміру.

Папір для сітілайтів "Backlit"

Папір, що пропускає крізь себе світло та розрахований для нанесення зображення сольвентними чорнилами. Цей папір використовується у світлових коробах, як правило, у сітілайтах ( 1,2 х 1,8 метри). Папір прекрасно розсіює світло. Зображення на такому папері — насичене та яскраве.

Вартість друку 1м2 4,5 у.о.

Вартість постеру, розміром 1,2 х 1,8 метри 9 у.о.

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад