Знайти на сайті: параметри пошуку

Шильди металеві

9 квітня 2014 - lakor_vy

 

Технічні шильди (інвентаризаційні таблички) використовуються для маркування промислових виробів та обладнання і містять, як правило, інформацію про найменування виробника, технічних параметрах, серійний номер, дату випуску і т.д. Водночас, шильд може виступати як елемент фірмового стилю, якщо на ньому розмістити логотип організації. Незаперечною перевагою металевих шильд в порівнянні з паперовими етикетками є міцність і довговічність.

 

Виготовлення шильд - одне з найпопулярніших напрямків у галузі поліграфії та сувенірної індустрії. Це не дивно: шильди в усі часи були найефективнішим методом розповісти покупцям про асортимент продукції, позначити фірмовим знаком продукцію, що випускається в цілях популяризації товарів і послуг фірми . За яскравим , помітним шильдом клієнти роблять висновки про статус продавця або виробника продукції, а шанс отримати за допомогою шильд всю необхідну інформацію істотно підвищує авторитет організації в очах майбутніх покупців.

Шильди, в більшості випадків, виглядають як невеликого розміру таблички - накладки, закріплені на поверхні виробу. Так, шильдою традиційно маркують устаткування, можна виявити такі таблички також на сувенірній чи нагородній продукції — на них зазвичай містяться надписи про урочисті події чи побажання ювіляру; Використання сучасних технологій роблять можливим виконання шильд в кольоровому варіанті або чорно-білих зразків. Шильди можуть кріпитись до продукції заклепками; також є популярними шильди на самоклеючій основі.

 

Підприємство “Лакор” пропонує своїм замовникам вишукані, стильні і багатофункціональні шильди. Шильди виготовляються з анодованого алюмінію товщиною 0,56 мм методом друку на металі гравертон (GRAWERTON).

 

  • Шильди можуть мати тільки прямокутну форму, можлива також фігурна обрізка кутів.
  • Алюміній буває кольору срібла та золота, поверхня може бути глянцевою або матовою. Структури металів
  • Максимальний розмір шильди з алюмінію 400*350 мм.
  • Колірність довільна.
  • Лише для внутрішнього використання
  • Є можливість виготовлення номерних шильд шляхом друковування номера на виробі (ми не виконуємо вибивання номерів спеціальним маркувальним інструментом).

 

Для прорахунку вартості виготовлення шильд за Вашим замовленням, надішліть, будь ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. У листі вкажіть тираж, розмір, структуру металу та приєднайте макет для друку.

 

Наші роботи можна переглянути тут

 

Можливо, Вас також зацікавить продукція, в якій ми використовуємо технологією "друк на металі": 

 

Дипломи та подяки Кубки Стенд-фігури Статуетки Медалі Металеві бейджі
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад