Знайти на сайті: параметри пошуку

Синьо-жовтий чи жовто-синій прапор України?

16 квітня 2014 -

                                                                

У 1992 році був затвердженний варіант державного прапора України. 

Держа́вний пра́пор Украї́ни — стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів, які символізують чисте синє небо над жовтим полем пшениці. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3[1]

Попри це все залишається актуальною дискусія щодо правильності розміщення смуг. Існує думка, що справжній український прапор започаткований Михайлом Грушевським в УНР.Золоте, жовте символізує Творця, Бога-Отця і взагалі – Вищу Духовність. Синє ж – це все земне, а також свобода вибору, якою Творець наділив свої творіння з надією, що вони не будуть нею зловживати. Багато досліджень проведено на дану тему. 

Приватне підприємство Лакор теж не залишилось осторонь цього питання. Наші дизайнери розробили стилізований варіант прапора України що роз'яснює трактування двог смуг державного прапора України в оригінальній формі.

На приватному підприємстві Лакор прапори виготовляються сублімаційним двохстороннім способом друку на спеціальному полотні для прапорів - прапорна таканина              (поліестер - 130 г/м2). Завдяки спеціальній технології друку отримується яскраве, чітке зображення, яке не вигорає, не вицвітає! Прапор шиється спеціальними армованими нитками, що продовжує термін експлуатації прапора. З варіантом пошиву прапора Ви можете ознайомитися тут!

Замовити такий прапор Ви можете у нашому інтернет-магазині, або написавши нам листа на електрону скриньку lakor.lviv@gmail.com. В листі вкажіть інформацію щодо замовлення: розмір прапора, кількість, варіант пошиття та ваші контакти. Наші менеджери звяжуться з Вами у найкоротші терміни, обумовлять можливі варанти оплати та доставки.

In order to buy the flag of Ukraine click the following this link or send us the message to lakor.lviv@gmail.com. 

Please, specify the flag size you need, also don't forget about your contact details. 

The managers will answer you as soon as possible!

 

 

 

Коментарі (1)
0 # 20 червня 2014 в 16:17 +1

← Назад