Знайти на сайті: параметри пошуку
Бейджі металеві з віконечком
Детальніше | 2 коментаря | 4118 переглядів
Бейджі металеві прямокутні іменні
Детальніше | 2 коментаря | 5730 переглядів
Бейджі на шнурках
Детальніше | 1 коментар | 2937 переглядів

Бейджі

Для замовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть тип бейджа, розмір, колір основи, метод кріплення та тираж, а також приєднайте Ваш логотип і список імен (за необхідності). (Приклад оформлення запиту)

металеві, пластикові та бейджі з металевою вставкою

Використовувати бейджі для обслуговуючого персоналу і співробітників дуже практично і є хорошим тоном для будь-якої торгової компанії, готелю чи закладу харчування. Також бейджі набули популяроності серед працівників медичних установ: поліклінік, лікарень, стоматологічних кабінетів, тощо.

Компанія "Лакор" пропонує виготовлення бейджів у Львові різних розмірів та кольорів : бейджик з віконцем для заміни інформації, металеві іменні бейджики, металеві бейджики з місцем для вклейки імені та корпоративні бейджі, де вказуються лише посади працівників.

Щодо методу кріплення - бейджі на шпильці суттєво зекономить Ваші кошти, а бейджі з магнітним кріпленням не залишають проколів на одязі і легко кріпляться на будь-яку тканину.

Ціна робіт з виготовлення бейджів залежатиме від матеріалу, який Ви вирішили використовувати, від загальних обсягів партії та термінів виконання замовлення. Друк логотипу може здійснюватися методом УФ друку на металіі.

← Назад