Еко флеш-накопичувачі

19 січня 2016 - lakoradm

Прагнення людини використовувати у повсякденному житті натуральні матеріали визначається природною схильністю людей, виробленої тисячоліттями. Багатьом приємно мати і використовувати предмети, зроблені з натуральних матеріалів. І чим більше в нашому житті штучних виробів, тим більше ми цінуємо натуральні товари.

З екологічної точки зору продукція з натуральних матеріалів розкладається швидше і безпечніше, ніж, наприклад, з пластику.

Бамбук – унікальний природний матеріал, який може замінити пластик в ряді областей. Це швидко зростаюча рослина, яка не займає сільськогосподарські або лісові площі, а росте на будь-яких порушених ґрунтах – на пустирях і поблизу доріг, і не вимагає застосування хімічних добрив для стимулювання зростання. Виробництво виробів з бамбука відрізняє низька енергоємність. Ці властивості визначають низьку собівартість продукції з бамбука. Крім того, утилізація таких виробів проста і безпечна для природи.

Еко флеш-накопичувач Еко флеш-накопичувач Еко флеш-накопичувач

арт. 911008

Еко флеш-накопичувач на 8 Гб.
Корпус виготовлений з пресованого бамбука. Кришка на магнітах захищає чіп від пилу і пошкоджень. На корпусі є колечко і ланцюжок для кріплення в якості брелока.
Кожна флешка запакована в картонну коробочку.
Розміри: 60х30х10 мм.
Поля друку: 30х15 мм.

Метод нанесення - лазерне гравіювання.
Вартість без нанесення - 10,80 $;
Мінімальне замовлення - 50 шт.

 

Деревина залишається кращим природним матеріалом для виробництва екотоварів повсякденного попиту. Штучні замінники деревини небезпечні для навколишнього середовища і для людини. Дерево не вимагає спеціальної утилізації, при виробництві товарів з деревини витрачається менше енергоресурсів, виробляється менше викидів в атмосферу.

Стильні офісні та письмові приналежності привертають увагу, їх комфортно використовувати в повсякденному житті. Креативні дизайнерські рішення дозволяють створювати з натурального дерева модні, ергономічні та представницькі бізнес-аксесуари. Экоканцтовары з дерева – ознака доброго смаку, відповідального ставлення до природи і обов'язковий атрибут «зеленого офісу».

Еко флеш-накопичувач

арт. 911608

Еко флеш-накопичувач на 8 Гб.
Корпус виготовлений з дерева. Кришка на магнітах захищає чіп від пилу і пошкоджень. На корпусі є колечко і ланцюжок для кріплення в якості брелока.
Кожна флешка запакована в картонну коробочку.
Розміри: 60х22х10 мм.
Поля друку: 40х10 мм.

Метод нанесення - лазерне гравіювання.
Вартість без нанесення - 11,50 $;
Мінімальне замовлення - 50 шт.

 

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. (Прикладом оформлення запиту)

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад