Знайти на сайті: параметри пошуку
Настінні годинники
Детальніше | 0 коментарів | 2687 переглядів
 

Годинники

годинники

Годинник - це прекрасний подарунок для ваших клієнтів та бізнес-партнерів.
Годинник з логотипом - це відмінний носій рекламної інформації. Ефективність реклами на годинниках полягає в тому, що всі користуються часом без нагадувань. Офісні годинник з логотипом можуть стати відмінним елементом корпоративного стилю і приємним доповненням до інтер'єру вашого власного офісу.

Вашій увазі підприємство “Лакор” пропонує різноманітні рішення по годинниках з можливістю нанесення на них Вашого логотипу та реклами. Це можуть бути настільні годинники з календарем, настільні набори з годинниками, метеостанції з логотипом, настінні годинники та годинники за індивідуальним макетом.

Для нанесення логотипів на годинники пропонуємо такі методи нанесення: тамподрук, друк на металі, широкоформатний друк. Наші менеджери допоможуть Вам підібрати відповідний метод персоналізації відносно обраної продукції.

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, колір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. (Приклад оформлення запиту)

← Назад