Знайти на сайті: параметри пошуку

Настінні годинники

11 лютого 2014 - lakor_vy
article209.jpg

Настінний годинник - невід'ємний функціональний декор кожного інтер'єру.
Годинник з рекламою - це чудовий спосіб повідомити про себе, оскільки протягом робочого дня на них багаторазово зупиняється погляд робітників та відвідувачів офісу. Настінні годинники з логотипом - це відмінний варіант оригінального сувеніра для Ваших клієнтів та ділових партнерів. Крім того ви можете використовувати годинники в якості рекламних сувенірів під час проведення різноманітних рекламних акцій. Сувенірні годинники не викидають, як ручку, яка перестає писати і не гублять, як запальнички. Тому годинник із Вашим логотипом чи іншою корпоративною символікою довгий час виконуватиме не лише свою пряму функцію, але й служитиме хорошим рекламним засобом.

Зображення для годинників може бути повноколірнимОшибка.

Мінімальний тираж: 10 шт.

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, колір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. (Приклад оформлення запиту)

Ціни, що вказані в онлайн-каталозі - актуальні, та не включають в себе вартості нанесення. Вибір оптимального методу нанесення додатково потрібно уточняти в менеджера.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад