Знайти на сайті: параметри пошуку
Пластикові ручки

Якісна ручка з логотипом - це чудова реклама Вашого підприємства серед різних представників цільової аудиторії.

Детальніше | 0 коментарів | 5418 переглядів
Металеві ручки

Ручки з логотипом компанії - один з невід'ємних атрибутів корпоративного стилю Вашої компанії.

Детальніше | 0 коментарів | 4611 переглядів
Подарункові ручки у футлярах

Ручки з гравіюванням в футлярах можуть застосовуватися в якості сувенірної продукції для клієнтів та партнерів вашої компанії.

Детальніше | 0 коментарів | 3488 переглядів
 

Ручки

підприємство Лакор надає послуги з нанесення на ручки логотипів і зображень

Ручка - обов'язковий атрибут успішного іміджу. У житті сучасної компанії чи офісу ручки з логотипом - не тільки ефектний аксесуар, але і ефективний носій реклами. Нарівні з іншими, на перший погляд незначними дрібницями, наявність фірмових ручок говорить про серйозність організації, про продуманому до дрібниць корпоративному стилі, про увагу компанії навіть до самих дрібних нюансів.

Ручки з друком, як інструмент додаткової реклами, незамінні на громадських заходах, виставках чи конференціях. В якості роздаткового матеріалу на різних акціях вони можуть використовуватися як самостійно, так і в поєднанні з іншими предметами, наприклад з брелоками, флешками, горнятками тощо. На таких ручках може бути зображена фірмова символіка, назва заходу, або просто приємні оку орнаменти, що містять ненав'язливу рекламу.

Більш дорогі варіанти ручок з унікальним креативним дизайном стануть прекрасним подарунком або сувеніром. Їх оформлення може бути присвячене великому корпоративному святу, ювілею фірми, пам'ятній даті та інших значущим подіям. Такі набори ручок у футлярах можуть стати приємним презентом для постійних клієнтів, цінних партнерів або іноземних гостей, залишать додаткове приємне враження про компанію.

Приватне підприємство "Лакор" надає послуги з нанесення на ручки логотипів і зображень. У нашому і Вашому розпорядженні склад з багатьма видами ручок різної форми, кольору, діаметру, класичних і оригінальних, кулькових і перових. Ми наносимо зображення різними способами, орієнтуючись на матеріал, призначення ручки та побажання клієнта: УФ друк, тамподрук, гравірування.

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, колір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. (Прикладом оформлення запиту)

← Назад