Знайти на сайті: параметри пошуку

Металеві ручки

article141.jpg

Якісні металеві ручки завжди виступають в ролі прекрасного і ефективного засобу популяризації бренду вашої компанії.

Ручку, виконану з металу, можна з великим успіхом застосовувати для проведення рекламних та промо-акцій. Такі ручки можуть мати округлу або грановану форму і різноманітні колірні рішення, що дозволяє підібрати ручку до бренд-бруку Вашої компанії, а також забезпечує збереження первісного привабливого вигляду ручки на довгий час. Оптимальним рішенням для металевих поверхонь є гравіювання. У нас Ви можете замовити ручки з нанесенням складних орнаментів і написів, шо вигравірувані по колу корпусу ручки.

Метод нанесення - гравірування.
Мінімальний тираж: 100 шт.

гравіювання на металевих ручках гравіювання на металевих ручках гравіювання на металевих ручках гравіювання на металевих ручках
Інші роботи компанії Лакор по гравіюванню на металевих ручках

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, колір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. (Приклад оформлення запиту)

  • Прайс-лист металевих ручок
alt: Завантажити прайс-лист металевих ручок

Завантажити pdf-файл

УВАГА!!! Ціни, що вказані в прайсах можуть змінюватись в зв'язку з нестабільною ситуацією з курсом національної валюти. Просимо уточняти вартість на продукцію у менеджера.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад