Знайти на сайті: параметри пошуку
Щоденники
Детальніше | 0 коментарів | 3371 перегляд
Блокноти тм "thINKme"
Детальніше | 0 коментарів | 842 перегляди
 

Щоденники та блокноти

Ділова галантерея

Щоб залишити у клієнта приємне нагадування про свою компанію, необхідно задуматися про корисний подарунок - сувенір. Кращий спосіб показати своє ставлення клієнту - нагадати про себе - подарувати йому ділову галантерею з логотипом. Адже брошури, календарі та інша продукція втрачається в стосі паперів, а візитниця, щоденники, блокноти чи тека для документів знаходиться під рукою завжди. Це і послужить гарантією, що Ваше рекламне посилання дійде до свого адресата. І весь рік працюватиме на Ваш імідж.

Приватне підприємство “Лакор” пропонує ділову галантерею зі шкіри та шкірозамінника, а саме : ділові щоденники з логотипом, планінги з тисненням, блокноти з логотипом, щотижневики, портмоне, ключниці, гаманці, візитниці, папки-портфелі, папки з блокнотами та інші аксесуари на будь-який смак і колір.

Ми наносимо зображення різними способами, орієнтуючись на матеріал, призначення продукції та побажання клієнта: тамподрук, гравірування, тиснення, тиснення фольгою, виготовлення шильда.

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь-ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, колір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. (Приклад оформлення запиту)

← Назад