Знайти на сайті: параметри пошуку

Деколь

Деколь - найпоширеніший спосіб декорації різних поверхонь.

Що ж собою представляє деколь ?

Деколь, якщо говорити просто, це віддрукований за допомогою шовкографії перевідний малюнок. Для виготовлення деколі використовується спеціальний "гумований" папір, що має желатинове покриття, і спеціальні термічні фарби. При виробництві деколі використовуються лише безпечні якісні скляні і керамічні фарби.

Підбір кольору для друку здійснюється за стандартними колірним шкалами. Однак 100% відтворення кольорів при нанесенні зображення методом деколювання практично неможливо, оскільки температура обробки змінює колірні властивості фарб.

Процес декоювання складається з 3 етапів:

  • підготовка друкованого зображення на силіконовій основі (деколі);
  • нанесення готової деколі на поверхню;
  • випал при температурі від 200 до 1000 градусів.

Як тільки зображення надруковано на папері, його закріплюють шаром спеціального лаку. Надалі картинку розмочують у воді і переносять на виріб, стежачи за тим, щоб не залишилося бульбашок. На заключній стадії відбувається високотемпературний випал виробів в муфельній печі для закріплення картинки. Для керамічних виробів дана температура випалу повинна становити в середньому 650-800 градусів, для скляних - 450-550 градусів, для деяких інших матеріалів - 180-200 градусів. У процесі випалу лак вигорає і відбувається впікання фарби в поверхневий шар виробу.

В результаті дотримання всіх умов виходить довговічна, красива і екологічно безпечна продукція. Основна перевага, а разом з тим і недолік технології деколювання полягає в тому, що наносити картинки на різні поверхні можливо тільки ручним способом, що суттєво впливає на вартість і кількість виробленої продукції. В останнє десятиліття широке поширення технології деколювання отримало у виготовлення сувенірної продукції. Сьогодні вже важко уявити офіс без кухлів з нанесеним логотипом компанії, або келих пива в барі, без емблеми пивоварного заводу.

Пропонуємо послуги гарячого  деколювання. Гаряче деколювання (високотемпературний обпал в печі) застосовується для брендування посуду (кераміка, скло та порцеляна).

Для прорахунку вартості друку на кружках, келихах чи посуді надішліть, будь ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть розмір друку, колірність друку та виріб, на якому має бути надруковане зображення.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад