Знайти на сайті: параметри пошуку

Друк на стрічках

19 травня 2014 - lakor_vy

стрічки з логотипом

Чітко продумана рекламна компанія - запорука успіху. Фахівці, що працюють над формуванням позитивного іміджу підприємств, вже не раз переконувалися, що найбільш ефективний метод - це просування бренду шляхом нанесення логотипу та реквізитів фірми на спецодяг, канцтовари, сувеніри і т.д. Цей доступний і дієвий спосіб дозволяє помітно розширити цільову аудиторію.

Серед продуктивних новинок у сфері брендування вигідно виділяється стрічка з логотипом. У цьому випадку вся інформація про продукцію компанії надходить до споживача в стислому вигляді, і при вдалій подачі вона незмінно викликає зацікавлення. Якщо ви хочете досягти синтезу інформаційних і естетичних функцій, то друк на стрічці написів реалізує ваш задум у повній мірі. Сьогодні дану продукцію використовують скрізь: як шнурок(ленти) для бейджів, матеріал для оформлення подарункових упаковок тощо.

Підприємство "Лакор" пропонує виготовлення сатинових стрічок з термотрансферним друком, вшивних бірок з логотипом та складниками для одягу, повноколірний сублімаційний друк на атласних стрічках, виготовлення корпоративних шнурків для бейджів (леньярди) .  

Мінімальне замовлення - 100 м/п

Ми пропонуємо наступні види продукції:

Ленти для бейджів з логотипом (ланьярди)

Стрічки атласні з повноколірним друком

Стрічки атласні для випускників та для номінацій

Стрічки сатинові з термотрансферним друком

Нейлонові стрічки з термотрансферним друком

                   Виготовлення  бірок 


Якщо у вас залишилися питання або хочете дізнатися про продукцію більш докладно, телефонуйте нашим менеджерам, які дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть вам зробити оптимальний правильний вибір.

 

Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад