Знайти на сайті: параметри пошуку

Сублімаційний друк

Технологія сублімаційного друку дозволяє здійснити перенесення чорно-білого і кольорового зображення фотографічної якості на тканини, металеві пластини, або кераміку, футболки та кепки з друком, фартушки з корпоративною символікою, краватка, шалик або хустина з логотипом компанії чи парасолька з надруком - це ті елементи корпоративного одягу та сувенірної продукції, без використання яких важко уявити проведення будь-якої рекламної акції.

Історія сублімаційного друку бере свій початок ще в 1957 році...

Для тканин вміст синтетичних волокон повинен бути 50 або більше відсотків, а металеві пластини та вироби з кераміки повинні мати спеціальне лакове покриття. Під час термопереносу сублімаційні чорнила під дією високої температури та тиску проникають у верхній шар відповідного матеріалу та залишаються в ньому назавжди. Внаслідок цього отримується зображення фотографічної якості із яскравими насиченими кольорами, стійкими до шкідливого впливу УФ-випромінювання.

Сублімаційний друк на футболці Сублімаційний друк на парасолі Сублімаційний друк на футболці

Технологія сублімаційного переносу містить декілька послідовних етапів:

  1. Підготовлене зображення друкується на струменевому плотері в "дзеркальному відображенні". Друк проводиться сублімаційними чорнилом на спеціальному папері.
  2. Підготовлений проміжний носій прикріплюється термостійким скотчем до поверхні зображенням всередину. Нагадаємо, що заготовка для сублімації повинна мати спеціальне сублімаційні покриття.
  3. Все це поміщається в термопрес, де при заданих температурі (180°-210°С) і часу (30-180с) відбувається процес сублімації - чорнило випаровуються з паперу і фіксуються на поверхні заготовки (горнятка, пазлу, футболки абощо).

Використовуючи данну технологію можна виготовити: офісні таблички, сертифікати якості, дипломи, нагороди, прапори, вимпели, подушки, бандани, краватки, шалики, футболки, фартушки, скатертини, серветки, парасольки, чашки, пазли, килимки для мишки, тощо.

Підприємство «ЛАКОР» приймає індивідуальні замовлення на виготовлення.

Запрошуємо переглянути каталоги по текстильній продукції. Оберіть, будь-ласка, виріб, який Вас зацікавив та випишіть його артикул. Зв'яжіться з нами - ми допоможемо Вам підібрати найоптимальніший спосіб нанесення саме для Вашого зображення (машинна вишивка/термоперенос/термотрансфер).

Для прорахунку вартості виготовлення продукції з Вашим логотипом, надішліть, будь ласка, запит нам на електронну адресу lakor.lviv@gmail.com. Вкажіть артикул, колір, тираж, а також приєднайте Ваш логотип. (Прикладом оформлення запиту)

Намети Кепки Футболки Промо-одяг Прапорці
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад