Знайти на сайті: параметри пошуку

Тиснення

Технологія тиснення може використовуватись при виготовленні записників, щоденників, сувенірної продукції де є елементи зі шкіри чи шкірзамінника (брелоки, флешки, візитниці), а також для продукції з картону чи паперу (папки, бланки, конверти, відкритки, візитки, упаковка тощо).

Тиснення здійснюється за допомогою термопресу та кліше. Зображення при тисненні отримується за допомогою спеціальної фольги, або без неї, якщо застосовується так зване блінтове тиснення.

Розрізняють наступні види тиснення:

Тиснення фольгою - дозволяє надавати виробам більш презентабельного та привабливого вигляду, особливо коли під час тиснення використовується золота, срібна або дифракційна фольга. Для отримання зображення використовується кліше та спеціальна фольга, яка за допомогою термопресу під дією тиску та температури переноситься на поверхню матеріалу.

Блінтове тиснення - вид тиснення плоским штампом без використання фольги. При блінтовому тиснені також використовується кліше та термопрес. Під дією високого тиску та температури кліше вдавлюється в матеріал. В момент контакту з кліше поверхня виробу деформується і на ньому залишається рельєфний відбиток.

Підприємство "Лакор" пропонує виготовлення продукції методом тиснення: тиснення візиток, тиснення на відкритках, тиснення на конвертах, тиснення на папках, тиснення на різноманітних виробах зі шкіри та шкірзамінника, тощо.

тиснення візиток
писнення папок
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад