Знайти на сайті: параметри пошуку

Тематичні інформаційні стенди

7 травня 2010 -
article270.jpg

Підприємство «ЛАКОР» пропонує виготовлення тематичних інформаційних стендів для бізнесу, шкільних та дошкільних закладів, вузів, коледжів та інших навчальних установ.

Щоб дізнатись вартість стендів потрібно відвідати наш ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН, у якому представлено каталог інформаційних стендів різноманітних тематик, який постійно поповнюється новими зразками.

В магазині можна замовити:

Стенди для школи  та інших навчальних закладів - це красиво оформлені інформаційні щити (стійки), які розміщуються у видимих місцях: класах чи коридорах, з метою подання актуальної та свіжої інформації для учнів, вчителів та батьків.

Ми виготовимо для Вас шкільні стенди будь-якого рівня складності, які допоможуть доступно інформувати аудиторію, прикрашати інтер'єри приміщень і відповідати найвищим стандартам якості.

Для виготовлення основи стенду зазвичай використовується пластик ПВХ, товщиною 3 мм. Зображення друкується на плівці ПВХ методом Широкоформатного друку, ламінується прозорою захисною плівкою та методом аплікації наноситься на пластик. Для розміщення на стенді змінної інформації використовуються "кишеньки". Їх виготовляють з прозорого пластику, товщиною 1мм та кріплять до основи стенду на де-якій відстані таким чином, щоб у щілину можна було б вставити друкований аркуш паперу А-5, А-4 або А-3 формату.

 

Для кращого дизайну, надання стенду більшої жорсткості та об'єму, за Вашим бажанням  стенд можна розмістити у контурну рамку, виготовлену із алюмінієвого профілю. Для стендів у колористиці яких переважають "холодні" кольори використовують профіль срібного кольору, а для "гарячих" тонів - бронзового.

 

 У випадку, якщо Ви не знайшли стенду, потрібної Вам тематики, розміру чи кольору у нашому ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ , ми виготовимо його за Вашим індивідуальним замовленням. Для цього Вам буде достатньо надіслати листа з запитом на нашу електронну скриньку lakor.lviv@gmail.com , або зателефонувати менеджеру. Ми в найкоротший термін виготовимо стенд, що найкраще відповідатиме Вашим потребам.

 

 

 

 

Можливо, Вас зацікавить наступна продукція:

 

Мобільні стенди Щоденники Дипломи та подяки Металеві ручки Кубки
Коментарі (0)

Коментарі відсутні. Ваш буде першим!

← Назад